Referentsid
DHS Alfresco arendustööd
Dokumendihaldustarkvara Alfresco arendustööd eraettevõttele. Veebipõhine rakendus vabavaralisel Alfresco platvormil võimaldab organisatsiooni üleselt juhtida dokumentidega seotud tööd. Kasutajatel on õigustepõhine juurdepääs kogu organisatsiooni dokumentatsioonile. Täpsemalt Alfresco võimaluste kohta: http://www.alfresco.com/
Tehtud tööd:
– Analüüs, programmeerimine ja liidestamine,
– Testimine,
– Funktsionaalsuse tutvustamine (demo, süsteemi kasutusjuhend).
– Paigaldamise ja seadistamise tugi.
Tehnoloogiad: Alfresco ECM, Java, Spring, smart-ID, Mobiil-ID, DIgidoc, MID REST API, Docker
Axelor
Ettevõttesisese majandustarkvara (ERP-süsteemi) arendus – kavandamine, analüüs, disain, arendamine, testimine, andmemigratsioonid ja juurutamine (täislahendus).
Töö tulem/funktsionalsus: Lepingu raames on arendatud Axelor platvormil põhinevat lahendust, mis sisaldab administreerimisliidest, on liidestatud raamatupidamistarkvara ja meiliserveriga, toetab kasutajate erinevaid rolle ning töötab tõrgeteta enamlevinud konfiguratsiooniga personaalarvutites.
Funktsionaalused: personalimoodul, tööaja planeerimine ja arvestus, kasutajate haldus, laohaldus, ostu-müügi tellimuste haldus, tööaja planeerimine ja arvestus, raamatupidamine, arvete haldus, Eesti äriregistri andmete ületoomine, teavituste, arvete ja e-arvete automaatne väljasaatmine.
Eesti Loodusmuuseumi uue veebilehe arendamine
Infosüsteemi loomine Drupal CMS platvormi baasil
Tehtud tööd: kavandamine, analüüs, kasutajamugavuse disain, arendamine, testimine ja juurutamine (täislahendus).
Töö tulem: lepingu raames on arendatud Eesti Loodusmuuseumi uus veebileht https://www.loodusmuuseum.ee, mis töötab tõrgeteta enamlevinud konfiguratsiooniga personaalarvutites ja nutiseadmetel (sh operatsioonisüsteemiga iOS ja Android)
Tallinna Tervishoiukõrgkooli Moodle arendus
Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õpikeskkonna arendamine Moodle platvormi baasil. Moodle (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment) on üks levinumaid vabal tarkvaral põhinevaid õpikeskkondi, millel on ligi 70 miljonit registreeritud kasutajat üle maailma. Moodle’isse on sisse ehitatud hulk erinevaid e-õppe vahendeid ja tegevusi, mida saab e-kursusel kasutada.
Tehtud tööd:
– kasutajaliidese disain
– tarkvara arendamine, liidestamine ja juurutamine
– andmete migratsioon
– uuenduste regulaarne paigaldamine ja tugi
– tarvara tõlkimine inglise keelest eesti ja vene keeltesse
– varundamise süsteemi juurutamine
– kasutajate koolitamine
– Audiovisuaalse sisu loomine
Kasutatud tehnoloogiad: mySQL, php, Moodle, ID-kaart, smart-ID, mobiil-ID.
Integratsioonid: LDAP/AD, sk.ee ID-kaardiga / mobiil-ID / smart-ID-ga sisselogimiseks
Riikliku tõlkeplatvormi arhitektuur ja prototüüp
Krabu Grupp lõi Registrite jaInfosüsteemide Keskuse (RIK) tellimusel tehisintellekti baasil põhineva platvormi arhitektuuri ja prototüübi, mis saavad aluseks riikliku tõlkekeskkonna arendamisele. Kavandatava tõlkeplatvormi funktsionaalsus hõlmab tõlketööde haldamist, tellimuste ja teabevahetust, masintõlget, failide toimetamist ja transkribeerimist, mälubaaside haldamist. Lahendus võimaldab lihtsamaks ja harmoonilisemaks muuta avalike dokumentide tõlget ning oluliselt lihtsustada tõlketöid.
Tehtud tööd:
– kõiki kasutajagruppe hõlmava kasutajavajadusi ja ootusi väljaselgitava uuringu läbiviimine,
protsesside optimeerimine,
– visioon protsesside automatiseerimiseks, andmete taaskasutamiseks ja kasutatavuse parandamiseks,
– infosüsteemi kasutajaliidese prototüüp (UX-UI),
– kasutatavuse testid prototüübi abil (UX),
– infosüsteemi stiiliraamat,
– arhitektuurilise visiooni loomine.
Avalike sündmuste portaal Saaremaal
Portaalid saare.events, kultuur.parnu.ee – infosüsteemi loomine Drupal CMS platvormi baasil. Lepingu raames on arendatud mitme infosüsteemiga liidestatud lahendust avalikus ruumis toimuvate sündmuste haldamiseks, mis lihtsustab ürituse korraldamist ja kohaliku omavalitsuse ametniku tööd. Loodud lahendus toetab andmevahetust, sisaldab administreerimisliidest, sisaldab kliendi iseteeninduse ja klienditeenindaja funktsionaalsust, toetab kasutajate erinevaid rolle (sh õiguste määramist) ning töötab tõrgeteta enamlevinud konfiguratsiooniga personaalarvutites ja nutiseadmetel (sh operatsioonisüsteemiga iOS ja Android)